Author

Comment

Rating

›››
Please read at least couple articles before posting comment. We don't censor comments. Write to us if you have any questions of technical issues: info@jocys.com
2015-02-20 09:30 Ingrida Rating: Bad
Akivaizdžiai ne su medicina susijusio ir silpnai išstudijavusio temą asmens spėlionės :) Tiesa tik apie skiedimus nurašyta :)
O apie žalą ar neveikimą..Tai pasvarstykit-ar "neveikinatys ir žalingi" homeopatiniai vaistai būtų taip ilgai rinkoje? Tiesa ta, kad skeptikams homeopatija sunkiai veiks dėl nusistatymo, tačiau ji efektyvi vaikams, pagyvenusiems ir net gyvūnams, kurie šio principo nesupranta.
Duosiu pvz iš savo patirties-4m dukrai nustatyta bronchinė astma, paskirti cheminiai preparatai nuolatiniam gydymui (inhaliacinis gliukokortikosteroidas, purškiamas kortikosteroidas į nosį, leukotrienų receptorių antagonistas ir kt.), būklei negerėjant tik didinamos dozės..Nenorėdama auginti vaiko 'ant hormonų' ieškojau alternatyvų-pusmetis kaip būklė pagerėjus, jokių dusulių ir pan. naudojam tik homeopatiją :)
2013-11-28 09:50 Skaitytojas Rating: Very Good
Dėkui už šį straipsnį
2013-02-05 10:50 Nušvitimas Rating: Very Good
Sunku tikėti, nes tikrai reklama praplovė smegenis. Ačiū, dabar pradėsiu žiūrėti kas sudėtinės dalys, kartu su žodynais ir vadovėliais. Gal rimtai labiau pagydys kepta antis su obuoliais nei anie :)
2013-01-30 13:16 Skaitytojas Rating: Very Good
Normalu Lietuvoje, ten sildymas 9 kartus didesnis, vagia valdzia is panoses :) ziauru.... Vien monopolininkai ir asilai sedi gedimino pr. gale :D